Ми пропонуємо безліч курсів і можливостей для розвитку в поліграфології. Вибирайте те, що потрібно саме Вам і насолоджуйтеся!

БАЗОВИЙ КУРС НАВЧАННЯ РОБОТИ З ПОЛІГРАФОМ

Наші протоколи навчання завжди підкреслюють важливість дотримання високих наукових стандартів, моральної і професійної етики. Наші випускники мають високу кваліфікацію. Експерти IPSC визнані на міжнародному рівні за їх прихильність науково обгрунтованим методологій. Всі наші викладачі є членами Асоціації поліграфів APA, а також вони є інструкторами, сертифікованими AAPP.

ІНТЕРВ'Ю, ПЕРСОНАЛ І ПЕРЕГОВОРИ, ПСИХОЛОГІЯ І ПОЛІГРАФОЛОГІЯ

Проведіть співбесіду на основі науково обґрунтованих принципів, що дозволяють отримувати більш якісну інформацію, шляхом правильного аналізу інформації (аналіз правди чи омани) і ефективних стратегій конфронтації.

Также есть онлайн-курс

СТРАТЕГІЇ ОЦІНКИ РИЗИКІВ

Для встановлення ефективного процесу контролю довіри необхідна об'єктивна оцінка ризиків, заснована на наукових доказах. Це важливий елемент, який дозволяє розробляти ефективні стратегії для оцінки, ідентифікації, класифікації та запобігання ризикам.

АКТУАЛІЗАЦІЇ ЗНАНЬ ПОЛІГРАФОЛОГІВ

За останні роки наукових досліджень були розроблені наукові поліграфологічні методи, які дозволяють нам дізнатися надійність наших результатів, а також використовувати кращі практики. В цьому курсі Ви докладно дізнаєтеся про поліграфологічних методах, схвалених APA і актуалізуєте свої знання.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ПОЛІГРАФОЛОГІЧНИХ ТЕСТУВАННЬ

Наявність контролю якості дозволяє уніфікувати практику, а також запобігати недоліки в поліграфічної оцінці, задовольняючи вимогам процесу і очікуваних результатів. В цьому курсі Ви дізнаєтеся, як впровадити процес контролю якості, який гарантує, що тестування на поліграфі проводитися на основі етичних, професійних і технічних науково обгрунтованих стандартів оцінки ПТД.

СУЧАСНІ СИСТЕМИ СКОРІНГУ

Практика поліграфології в значній мірі розвинулася завдяки науковим дослідженням валідації, які сприяли отриманню високонадійних результатів. В цьому курсі Ви отримаєте повну і актуальну інформацію про перевірених кваліфікаційних системах (TDA), які дозволять Вам підвищити точність ваших діагностики, а також зменшити частку невизначених результатів.

ПРОТИДІЯ

В даний час дуже легко отримати інформацію про те, як «обдурити» поліграф, тому все поліграфологи зобов'язані вивчати стратегії, які не дозволяють тестируемому намагатися маніпулювати його результатом, тим самим сприяючи отриманню точних результатів. Ви отримаєте знання про типи протидії, які зможете використовувати найбільш ефективно. А також дізнаєтеся про інструменти для виявлення і запобігання протидії.


Про школу Polygraph Studies Center

International Polygraph Studies Center акредитована і сертифікована Американської Поліграфологічний Асоціацією (APA), Американською асоціацією Поліцейських поліграфологів (AAPP), Міжнародною Асоціацією Професіоналів в поліграфолог (AIPP).

Подати заявку на навчання