Протидія


Виявлення та робота з протидієюВ даний час дуже легко отримати інформацію про те, як «обдурити» поліграф, тому все поліграфологи зобов'язані вивчати стратегії, які не дозволяють тестируемому намагатися маніпулювати його результатом, тим самим сприяючи отриманню точних результатів. Ви отримаєте знання про типи протидії, які зможете використовувати найбільш ефективно. А також дізнаєтеся про інструменти для виявлення і запобігання протидії.
Курс призначений для поліграфологів мають акредитацію АРА або її еквівалент.


МЕТА КУРСУ:

В даний час дуже легко отримати інформацію про те, як «обдурити» поліграф, тому все поліграфологи зобов'язані вивчати стратегії, які не дозволяють тестируемому намагатися маніпулювати його результатом, тим самим сприяючи отриманню точних результатів. Ви отримаєте знання про типи протидії, які зможете використовувати найбільш ефективно. А також дізнаєтеся про інструменти для виявлення і запобігання протидії.


СТРУКТУРА КУРСА:

Курс складається з 16 годин, розділених на 2 модуля, максимальна кількість учасників 30 (загальна тривалість, кількість модулів і кількість учасників можуть варіюватися). Після закінчення курсу учасники отримують сертифікат IPSC.