Актуалізація


Актуалізація знань поліграфологаЗа останні роки наукових досліджень були розроблені наукові поліграфологічні методи, які дозволяють нам дізнатися надійність наших результатів, а також використовувати кращі практики. В цьому курсі Ви докладно дізнаєтеся про поліграфологічних методах, схвалених APA і актуалізуєте свої знання. Курс призначений для поліграфологів мають акредитацію АРА або її еквівалент.

Повна актуалізація знань поліграфологів відповідно до стандартів APA і ASTM, результатами нових наукових досліджень, очний курс підвищення кваліфікації, тривалість 24 навчальних години


МЕТА КУРСА:

За останні роки наукових досліджень були розроблені наукові поліграфологічні методи, які дозволяють нам дізнатися надійність наших результатів, а також використовувати кращі практики. В цьому курсі Ви докладно дізнаєтеся про поліграфологічних методах, схвалених APA і актуалізуєте свої знання.


СТРУКТУРА КУРСА:

Курс складається з 28 годин, розділених на 4 модуля тривалістю 7 годин, максимальна кількість учасників 30 (загальна тривалість, кількість модулів і кількість учасників можуть варіюватися).