Контроль якості


Контроль якості тестуваньНаявність контролю якості дозволяє уніфікувати практику, а також запобігати недоліки в поліграфічної оцінці, задовольняючи вимогам процесу і очікуваних результатів. В цьому курсі Ви дізнаєтеся, як впровадити процес контролю якості, який гарантує, що тестування на поліграфі проводитися на основі етичних, професійних і технічних науково обгрунтованих стандартів оцінки ПТД. Курс призначений для поліграфологів мають акредитацію АРА або її еквівалент. Контроль якості поліграфологічних тестувань, очний / on-line курс підвищення кваліфікації, 2-8 навчальних годин.


МЕТА КУРСА:

Наявність контролю якості дозволяє уніфікувати практику, а також запобігати недоліки в поліграфічної оцінці, задовольняючи вимогам процесу і очікуваних результатів. В цьому курсі Ви дізнаєтеся, як впровадити процес контролю якості, який гарантує, що тестування на поліграфі проводитися на основі етичних, професійних і технічних науково обгрунтованих стандартів оцінки ПТД.


СТРУКТУРА КУРСА:

Курс складається з 24 годин, розділених на 3 модуля тривалістю 8 годин, максимальна кількість учасників 30 (загальна тривалість, кількість модулів і кількість учасників можуть варіюватися).